Orava SU 101

Sušička ovoce ORAVA SU-101 Sušička ovoce ORAVA SU-101 Sušička potravin s pěti nastavitelnými mřížkami. Vysokoúčinný ohřívač s ventilací zajišťují důkladnou cirkulaci vzduchu...
1 189 Kč

Tvar sušičky
kulaté
Otáčivá plata

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Přístroj je hlučnější než má starší sušička ovoce se stejnou kapacitou sušení.
  • , zakoupeno v PATRO.cz

Poněkud náročnější na spotřebu elektrické energie.

• design
    • pevnější sušící síta oproti některým jiným sušičkám
    • nevyhovující způsob sušení

Sušičku jsem zakoupila zejména pro sušení při nižší teplotě, ca 40°C (bylinky, raw food). Na termostatu jsem tedy nastavila ca 40°C, jenomže mnou vložený teploměr ukazoval o pár stupňů více. Největší problém však je, že když sušička dosáhne určité nastavené teploty, tak přestane foukat. Takže páry ze sušících se ingrediencí zůstávají v sušičce, která se zapne, až když teplota opět klesne. Znamená to, že minutu suší, pět minut nesuší, minutu opět suší ... a tak dále. Sušička je hlučnější a neustálé zapínání a vypínání je tedy docela nepříjmné. Navíc sušení probíhá mnohem déle, odhadem asi 2x déle než u jiné sušičky se stejně nízkou teplotou. Produkt jsem vrátila do 14ti dnů.

Barva
Tvar sušičky
kulaté
Otáčivá plata

Sušička ovoce ORAVA SU-101

Sušička potravin s pěti nastavitelnými mřížkami.

Vysokoúčinný ohřívač s ventilací zajišťují důkladnou cirkulaci vzduchu pro rychlé a efektivní vysušování.

Jednoduché ovládání pomocí otočného ovladače teploty.

Technické parametry: - rozsah nastavitelné teploty: od 35 ° C d

Sušička ovoce ORAVA SU-101

Sušička potravin s pěti nastavitelnými mřížkami.

Jednoduché ovládání pomocí otočného ovladače teploty.

Technické parametry:

• rozsah nastavitelné teploty: od 35 ° C do 70 ° C
  • bezpečnostní pojistka
  • napájení: 230V 50Hz
  • 240W
  • rozměry : (š x h x v): 330 x 330 x 340 mm

• , zakoupeno v PATRO.cz

Poněkud náročnější na spotřebu elektrické energie.

• design
    • pevnější sušící síta oproti některým jiným sušičkám
    • nevyhovující způsob sušení

• , zakoupeno v Alza.cz

jsem spokojená

• , zakoupeno v PATRO.cz

• dáse sušit vše máma byla nadšená i vzhled výrobku

vřele doporučuju vzhledem a cenou

• , zakoupeno v PATRO.cz

• sušička vypadá hezky prakticky, usušený banán celkem dobře chutnal měkce., úplně jinak než zakoupený tvrdý s oxidama siřičitýma apod.:)
    • Naměřil jsem odběr elektřiny nad 3000 W za 7hod. (tj. 428W/hod.) chodu (při sušení banánu konkrétně). Konzumací sušeného banánu touto sušičkou mně bolely zuby (narozdíl od konzumace sušeného banánu sušeného na kamnech, proto jsem zboží vrátil do 14 dní).

Můj závěr: Koho nebolí zuby (např. při konzumaci čokolády), a chce investovat celkem málo peněz cca 1000Kč do zdravější konzumace sušeného ovoce, nechť si tento produkt nebo jinou sušičku urychleně zakoupí (,aby člověk neumřel hloupej :D ) Děkuji za možnost vyzkoušení této sušičky Orava SU 101.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Levný, dobrý a průhledný, vyhovující pro rychlou kontrolu sušeného ovoce.

• , zakoupeno v Eberry.cz

doporučuji...

• , zakoupeno v DIGIPROFI.CZ

Jsem velice spokojená a doporučuji.

• , zakoupeno v Mshop.cz

• Příjemná cena, možnost regulace teploty, průhledná sušící plata.
    • Malinkou nevýhodou jsou velké mřížky u sušících plat, takže drobné plody vám propadnou. Lze to ale jenoduše vyřešit nastříháním vložek z drobnější síťoviny z plastu.

Celkově jsem se sušičkou velice spokojen.