Klarstein GQ7-FruitJerky Plus6

Sušička na ovoce s všestranným využitím, průhlednými předními dveřmi a šesti mřížovanými policemi. Praktický pomocník, který pomůže připravit zdroje vitamínů na celý rok dopředu. ...
2 924 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka electronic-star.cz

Do týdne • 1 varianta% Slevový kódZdarma93 % • 12 118 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta% Slevový kódZdarma93 % • 3 734 recenzíDalší informace

Sušičky na ovoce dnes najdete skoro v každé domácnosti - aby ne, jejich benefity jsou nepopíratelné. Můžete si nasušit letní úrodu a jíst ji potom celou zimu jako svačinku nabitou vitamíny. Dehydrátor Klarstein GQ7 FruitJerky Plus má šest mřížovaných polic a průhledná dvířka, abyste si mohli průběh sušení kontrolovat. Teplotu lze regulovat v rozmezí 35-70 °C a k dispozici budete mít také časovač. Přístroj je snadné používat díky displeji a dotykovému ovládání.

Usuší, na co si vzpomenete

Klarstein GQ7 FruitJerky Plus je vysoce výkonný dehydrátor potravin, který šetrně vysuší ovoce, zeleninu, maso, houby nebo bylinky. Bude vám zkrátka k ruce, i když vás na zahradě či v lese překvapí větší úroda.

Barva
Tvar sušičky
hranaté

chybí český návod, ale na internetu je dohledatelný

• , zakoupeno v Klarstein

Sušili jsme zatím jen houby, jsme spokojeni. Sušička splnila naše očekávání. Uvidíme jak bude probíhat sušení dalších potravin.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Sušičku mohu vřele doporučit. Je naprosto perfektní. Koupila jsem podle recenzí ale nelituji.

Barva
Automatické vypnutí
Tvar sušičky
hranaté

Propracované vlastnosti

Sušička ovoce má šest mřížovaných polic. Teplotu sušení lze regulovat v rozmezí 35 do 70 °C. Přístroj má rovněž časovač nastavitelný od 30 minut do 19,5 hodiny.

Propracované vlastnosti

Snadné použití

Dotykové ovládání je uživatelsky příjemné. Teplotu a dobu sušení můžete nastavit na displeji, pak naaranžovat potraviny, nasadit víko a můžete začít.

Snadné použití

Výkonná sušička Fruit Jerky Plus 6 od společnosti Klarstein obzvlášť šetrně konzervuje potraviny jako ovoce, zelenina, maso, houby nebo bylinky. Přitom Klarstein sahá po pradávných znalostech: už před několika staletími se potraviny sušily proto, aby zůstaly trvanlivé a byly pokaždé k dispozici jako dodavatelé vitamínů. V dnešní době je sušení potravin samozřejmě mnohem jednodušší.

Na displeji můžete pohodlně nastavit teplotu a čas sušení. Stačí pouze rozdělit požadované potraviny na různé poličky, položit kryt, vybrat teplotu a čas sušení a už můžete jít na to. Motor a ventilátor se zapnou skoro okamžitě, aby na šesti patrech sušičky docílily při konstantní teplotě rovnoměrné výsledky. Samozřejmě, vždy je možné teplotu a čas přestavit, v případě že si budete přát slabší nebo silnější sušení. Přitom je všechno zcela přirozené: důležité minerály a vitamíny zůstanou zachovány, chuť se zintenzivní - zcela bez konzervačních látek jako např. oxid siřičitý. I pro alergiky je sušička ovoce Fruit Jerky Plus 6 užitečným nákupem.

Čištění sušičky ovoce po ukončení procesu sušení je docela jednoduché. Kovovou mřížku lze bezproblémově vyjmout a rychle omýt, kryt vyrobený z umělé hmoty je také odstraněn během pár vteřin. Ve spodní části zařízení se nachází antiadhezní vrstva, která je také odnímatelná a rychle se čistí. Díky Fruit Jerky Plus 6 už nic nestojí v cestě zdravé výživě bohaté na vitamíny.

Dostupné barvy: černá

Dokumenty

chybí český návod, ale na internetu je dohledatelný

• , zakoupeno v Electro World

Nutná a pěkná

• Kvalitní zpracování
    • Průhledná dvířka, vysunovací a tak nehrozí ulomení
    • Nerezové rošty
    • Nastavení času a teploty
    • Díky ventilátoru na zadní straně suší stejnoměrně
    • Kratší kabel
    • V zimě by se dala použít i na vytápění. Sušení hub v létě a v místnosti dost teplo, ale bez topné spirály by asi zase nesušila :-)
    • Hlučnost je v průměru. U TV nebo v místnosti by asi rušila. Ale výhody převažují

Jedna z lepších sušiček díky dobrému zpracování, výkonu a ceně. Vybraná i na základě recenzí a nelituji. Nerezová síta se dobře čistí a zatím se na ně ani nic nelepilo, stačilo jen vysypat a případně lehce otřít.

• , zakoupeno v Klarstein

Snadná manipulace a ovládání, rovnoměrné sušení.

• , zakoupeno v Klarstein

• Suší skvěle a rovnoměrně, není třeba přehazovat mřížky
    • Má kovové mřížky - to byl hlavní důvod volby této sušičky. Sušení teplem na plastových mřížkách bych nechtěl.
    • Je tam hodně místa
    • Sušené maso i ovoce je z toho skvělé
    • Dělal jsem jablka, hrušky, kiwi, pomeranče, mandarinky, citróny, banány, kaki se skvělým výsledkem
    • Z masa svíčkovou, roštěnec, zadní hovězí, vepř. panenku, krůtí maso a vše taky super.
    • V létě budeme sušit bylinky a houby.

Jsem s ní velmi spokojen, doporučuji!

• Tichý chod
    • Ovoce je v celém objemu sušičky stejně vysušené
    • Nízká váha sušičky
    • Rychlost sušení
    • Postupné nastavení teploty po 5°C
    • Asi jen vyšší spotřeba el.energie

Zatím jsem sušil jen nakrájená jablka a jsem nadmíru spokojen. Předpokládám že ostatní půjde také tak dobře sušit Jsem překvapen jen laciným celoplastovým krytem, kterým je celá sušička ještě navíc navrchu pokryta (možná zvoleno naschvál kvůli lepšímu odvodu tepla). Dvířka jsou praktická nahoru vysouvatelná, takže se na nich prakticky nemá co rozbít a jsou 100% těsná. Zadní plechový díl na kterém je namontovaný ventilátor s topnými tělesy se celkem přehřívá takže je nutné mít jeho odstup od jiných věcí a navíc zde sušička nasává čerstvý vzduch pro samotné sušení.

• Celkově usuší (pojme) do 3kg potravin a to postačuje, myslím
    • Snadné nastavení sušení. Sice je primárně po zapnutí nastavená na 10h a 70 stupňú, ale upravení hodnot je snadné a rychlé.
    • Nízká hlučnost. Mám ji v kuchyni a při nočním sušení ji v ložnici neslyším. Přes den to nijak nevadí. Jsem si zvykl :-)
    • Ventilátor vzadu je výhoda, není třeba přehazovat plata.
    • Dneškem suším už týden a zastavila se pouze na den.
    • Primárně ji mám na sušení masa (Jerky). Suším ale i ovoce a zeleninu. Maso je usušené za 8-10 hodin. Zelenina za 6-8 hodin. Ovoce za 10-15 hodin. Vše dle druhu a tloušťky.
    • Síta jsou z nerezu a snadno se čistí. Celková údržba je snadná.
    • Na závěr dodám snad jen to, že jsem na netu strávil spoustu hodin, než jsem si vybral a jsem spokojený :-)
    • Až dosuší, 20x (vteřin) pípne a docela hlasitě. Přes den to nevadí. Kdo ale se dokáže vzbudit na spadnutí pírka na podlahu, by měl asi problém :-) Nebo taky v malém bytě (Garsonka, 1kk).
    • Delší kabel by by fajn.
    • Účet za elektřinu asi nepotěší :-D Moc si neodpočine, chudinka hranatá :-D

Recenze tipu...Ještě jsem nevyzkoušel...si vážení strčte někam, prosím. Takových jsem pročetl hodně a pak to na celkové recenzi jen mate ty co hledají dle hvězdiček a pročítají pečlivě recenze. Děkuji.
    Prodejce hodnotím kladně. Rychlé vyřízení objednávky a o stavu objednávky plus podpora. Celková komunikace SUPER !!!
    Záporně hodnotím dopravce. Již druhá špatná zkušenost :(
    Na pípání ukončení sušení se dá v pohodě zvyknout.
    Celkově jak prodejce, tak produkt můžu jen doporučit.
    Sušení zdar !!!

• , zakoupeno v Klarstein

• při kompaktních rozměrech velká kapacita
    • poměrně vysoký výkon
    • dobrý poměr cena - užitná hodnota
    • výborně zužitkuje ovoce, houby apod.
    • zatím neznám

Viz výše