G21 Harmony platinum

Otáčející se sušící pláty
12.5 kg
Automatické vypnutí

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

• Po vybalení byly u dílu s motorem ulomeny dva držáky z dymo nýtů dole, které drží ochrannou mřížku před vrtulí. Půjde to těžko opravit, protože odvrtat nerezové nýty jde těžko. Přední víko má lupavku. Věc za více jak 6000,- Kč a velice jednoduchá by měla být podstatně lépe vyrobená.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Suší rychlé cca a větší množství najednou.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Ohodnotit produkt zatím nemohu, jelikož termín dodání mi byl potvrzen až za 2,5měsíce.

Barva
Otáčející se sušící pláty
12.5 kg
Automatické vypnutí

Sušička ovoce G21 Harmony platinum s časovačem

Sušička Harmony Platinum je přesně ten TOP produkt, který hledáte. Kvalita, spolehlivost, provedení, materiály, možnosti. Všechno perfektní. A pestrost, kterou její koupě vnese do vaší restaurace, baru nebo vlastní kuchyně? Neuvěřitelná.

Nad ostatními vyniká řadou výhod

Za prvé ‒ je z nerezu. Co z toho? Snadné čištění, elegance a k profesionálnímu výkonu i profesionální vzhled. Do vaší restaurace nebo baru zapadne, protože jsme ji právě sem navrhli. Je mnohem odolnější něž běžné plastové sušičky a navíc… ...má nerezová dvířka!

Dvířka u sušiček nejsou běžná a G21 Harmony Platinum je (nejen) díky nim, jedinečná a tolik oblíbená. Dvířka vám umožní bez omezení manipulovat s 10 sušícími platy a klidně polovinu z nich vyjmout. Kvalita sušení zůstane beze změny, dvířka nahradí vyjmutá plata a zachovají dokonalou vnitřní cirkulaci vzduchu. Získáte tak vyšší vnitřní prostor přesně podle potřeby. Do sušičky pohodlně  naskládáte třeba kelímky s jogurtem nebo velkou mísu s těstem na kynutí. Ale bude to ještě lepší, výčet výhod pokračuje.

Umyjete ji klidně proudem vody

Bez obav o drahou elektroniku, bez ohledu na řídící jednotku. Jak je to možné? Snadno. Mysleli jsme na velký ruch a náročnost komerčních provozů a čištění jsme vám zjednodušili. Řídící jednotku vyjmete a sušičku samotnou můžete čistit, oplachovat a klidně ji vzít i na dvorku hadicí. Snadněji a bezpečněji už to nejde :-)

Pojistka, uzávěr, madlo. K pohodlí nic nechybí

Aby se vám sušička pohodlně přenášela, přidali jsme do spojení řídící jednotky a samotného těla sušičky bezpečnostní spojky s pojistkou. Máte tak jistotu, že se sama nerozpojí, přitom však rozkládání a spojování proběhne snadno. Jedním cvaknutím.

Chytrost jde ruku v ruce s krásou

A se sušičkou G21 Harmony Platinum vás začne příprava lahůdek i RAW experimentování bavit i těšit. Řídící jednotka má dokonale řešenou elektroniku, ovládání je intuitivní a snadné. Časovač hlídá dobu přípravy a po skončení sušení sušičku sám vypne. Regulátor teploty vám dává absolutní kontrolu nad sušícím procesem. Usušte si to, co chcete, přesně tak, jak to chcete.

Když to se sušením myslíte vážně… ...je pro vás G21 Harmony Platinum ideální volbou. Připravte hostům své restaurace úžasné dezerty, rozšiřte jídelníček RAW pizzou nebo ovocnými rolkami. Vaši vlastní domácí kuchyni obohatí zdravými jogurty nebo ovocnou dření pro děti.

Bonus navíc

Vybavili jsme ji pro vás nejen základní sadou 10 sušících plat, navíc k ní dostanete ještě 10 sušících vložek s jemným síťováním. K sušení bylinek nebo drobných plodů a bobulí či výrobě domácího müsli už nemusíte nic dokupovat.

Parametry:

Hmotnost: 12,5 kg

Obsah balení:

Sušička Harmony platinum 10 sušících plat 10 sušících vložek s jemným síťováním

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Suší rychlé cca a větší množství najednou.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Velká sušící plocha skoro 1,5m2
    • nerez provedení
    • velký výkon (1000W)
    • mezery mezi síty variabilní, sušení i větších kusů
    • náhradní síta, hrubé i jemné
    • síta nejsou nerezová
    • zavírání dvířek je nedomyšlené a příliš složité
    • zarážky proti vysunutí sít jsou zbytečné
    • ukazatel doby sušení společně s odpočtem času je nepraktické
    • trochu hlučnější

Hledal jsem velkou a výkonnou sušičku, což tato splňuje, i když jsem ji zatím neodzkoušel na plný výkon (všechna síta). Na sušičce je potřeba si pár drobností upravit (dvířka, kvůli chybějícímu prolisu v dolní části jsem doplnil o úchytku, která pomáhá prohnutá dvířka zasunout do konečné polohy, některé ostřejší hrany jsem lehce zabrousil pilníkem a zarážky sít jsem narovnal do vodorovné polohy). Po těchto dobných úpravách už slouží jak má. Na to, že už je chvíli na trhu je tato sušička trochu "nedotažená v detailech", ale je robustní, výkonná a dobře se čistí, takže za tu cenu 7100,- dobrá koupě.

• , zakoupeno v G21-Vitality.cz

• prostorná, s potravinami se v ní dobře manipuluje, výkonná
    • naprostá spokojenost
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

zatím kladné

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• větší kapacita, rychlost sušení
    • nekvalitní zpracování skříně sušičky, ostré hrany je nutno ztupit brouskem, skříň nýtovaná kleštěmi - utržené 2 nýty, dvířka jsou dole prohnutá - aby se dala plně zasunout, je třeba je při zasunování ze stran zmáčknout, aby se prohnutí vyrovnalo, povolený šroub nulového vodiče. Doporučuji výrobek prohlédnout a vše si zkontrolovat. Šikovnému domácímu kutilovi doporučuji, práce asi tak na 1 hodinu. Sušicí plata nejsou nerez (magnet na nich drží).
  • , zakoupeno v G21-Vitality.cz

• nerez a i velikost mně vyhovuje
    • nemám

sušení hub i bylinek . Jsem spokojen

• nerez provedení
    • rovnoměrné sušení bez nutnosti obracení potravin během procesu sušení
    • velký objem
    • celkem tichý provoz
    • snadná údržba

S touto sušičkou jsem spokojen. Vyhovuje mi po všech stránkách. Koupil jsem ji, protože mám větší důvěru k věcem z nerezi než k plastovým. Potřeboval jsem usušit najednou větší množství potravin, což mi tato sušička umožní a navíc potraviny nemusím ani během sušení přetáčet. Což mi šetří čas. Nedělá zbytečný rámus a údržba je také celkem snadná. Závěr je tedy spokojenost.

• nerezové provedení
    • rovnoměrné sušení
    • zatím nic

Tuto sušičku jsem zvolila hlavně pro její nerezové provedení. Poměrně dost mlsáme zejména různé druhy sušeného ovoce, takže ocením i její objem. Také velmi oceňuji fakt, že sušička díky horizontálnímu proudění vzduchu suší rovnoměrně, aniž bych musela kousky ovoce neustále přetáčet na různé strany. Takže zapnu sušení a mohu se věnovat jiným věcem. Jsem spokojená a děti také, takže nemám žádné výhrady.