Concept SO 2010

Tvar sušičky
kulaté

vše funguje

• Odstoupil jsem od smlouvy a sušičku vrátil
    • Po 3 sušicích cyklech uprostřed houbařské sezony na dovolené sušička přestala foukat teplý vzduch a foukala jen studený, takže naše radost, že si hodně hub nasušíme, brzy skončila.
    • Absence spínače na přístroji a zapínání a vypínání kabelem do zásuvky je velice primitivní záležitost.

Mínusová

2 kg
Automatické vypnutí
Tvar sušičky
kulaté

Sušička ovoce Quick je určena k sušení ovoce, zeleniny, hub, květin, masa, ryb, těstovin atd. Sušička s ventilátorem umístěným ve víku je vybavená silným motorem o příkonu 450 W, sušící proces je tedy mnohem rychlejší.

Popis

Díky nastavení stupně sušení od 35 °C si můžete připravit spoustu sušených pochoutek. Pokud vyjmete středy ze sušicích sít sušičky Quick, můžete zde sušit i byliny a květiny.

Technické parametry

• možnost rozšíření sít až na 10 ks,
  • počet sít: 9 ks,
  • průměr sít: 34,2 cm,
  • výška sít: 3 cm,
  • příkon: 450 W,
  • plynulá regulace nastavení teploty sušení: od 35 do 68 °C
  • ventilátor pro rovnoměrné sušení,
  • síta s vyjímatelnými středy,
  • tichý provoz: 46 dB(A),
  • pojistka proti přehřátí,
  • napětí: 220-240 V.

Jak používat

Před použitím si pročtěte návod k použití.

Balení 1 ks sušička ovoce Quick

Upozornění

Sušící síta je možné mýt v myčce nádobí.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další sušičky ovoce.

vše funguje

• Odstoupil jsem od smlouvy a sušičku vrátil

Mínusová

• , zakoupeno v MALL.CZ

Sušička byl dárek a má velký úspěch - zatím suší houby :)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Je to moja prva susicka, zatial som susila len hriby, ale som spokojna. Je ticha, myslela som ze to bude hlucnejsie. Jednoducha a jasna manipulacia.

• - výkonná, spolehlivá
    • - velké tácy
    • - vnitřní síta jdou rozebrat, tedy uprostřed můžete usušit cokoliv velkého
    • - škoda, že nejde nastavit čas vypnutí
    • - je potřeba spodní síta u vlhčích věcí prohodit (což je normální, při tak velkém objemu sušičky
    • - oproti lákavému obrázku je design v realitě horší - červená není tak krásná červená a celkově plast připomíná trochu výrobek z hračkářství.

Výkonná spolehlivá sušička, pokud ji zabudujete do míst někam "za dveře", není ven slyšet. Hodně sít, které můžete a nemusíte použít. Usušené věci propadávají dolů, tedy je dobré umístnění ventilátoru v horní části.
    Navzdory forovému vzhledu sušička suší jak o závod - testovali jsme zeleninu, maso, houby.
    Zejména v houbařské sezoně je to téměř nepostradatelný pomocník.
    Můj tip: koncept prodává síta na sušení bylin. Osobně je používám i na houby. Tato sušička má sice větší rozměr (síta jsou pro jiný typ Concept sušičky), ale to vůbec nevadí - prostě jen po stranách bude centimetrová mezera (čímž aspoň projde lépe vzduch.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• je velký, pojme mnoho surovin, celkem tichý a výhodou je nastavitelná teplota
    • chybí mi tlačítko on / off :)
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• suší dobře
    • provoz není drahý
    • sušená jablka jsou výborná ještě dnes, mělo jsem tuto sušičku totiž půjčenou od známých, takže jsem kupovala určitou věc, která se mi osvědčila

Jak jsem uvedla nahoře, jsem ráda, že ji mám a je již moje

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Zatím jsem sušičku nevyzkoušela. Chtěla jsem sušit hlavně meruňky, ale asi nám letos pomrzly, tak budu dělat křížay.
    • Zatím nic. To ukáže až čas.

Sušičku Concept jsem si vybrala podle recenzí, většího příkonu a vzhledu. Tak uvidíme, jaká bude spokojenost.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• Termostat,
    • tichý chod,
    • 9 sít s odnímatelným středem,
    • pěkný vzhled

Výrobek se mi líbil
    chtěl jsem přístroj s ventilátorem ve víku